Map (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Location
tr: Konum

en: System
tr: Sistem

en: Basic Information
tr: Temel Bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Japan
tr: Japonya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Germany
tr: Almanya

en: Australia
tr: Avustralya

en: Canada
tr: Kanada

en: China
tr: Çin

en: France
tr: Fransa

en: Italy
tr: İtalya

en: Spain
tr: İspanya

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: Share
tr: Paylaş

en: minutes
tr: dakika

en: Map
tr: Harita

en: Website
tr: Web sitesi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Address format
tr: Adres biçimi

en: Tips
tr: İpucu

en: Locations
tr: Konumlar

en: Email:
tr: E-posta:

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)

en: Our Location
tr: Konumumuz

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri
