Map (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: View
af: Wys

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: System
af: Stelsel

en: Sidebar
af: Systaaf
