Map (1.0.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: France
br: Frañs
