Map (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (55 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Description field
da: Beskrivelse

en: View
da: Vis

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Location
da: Lokation

en: Gallery
da: Galleri

en: Basic Information
da: Grundlæggende information

en: Address
da: Adresse

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Close
da: Luk

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Germany
da: Tyskland

en: Australia
da: Australien

en: China
da: Kina

en: France
da: Frankrig

en: Italy
da: Italien

en: Spain
da: Spanien

en: Switzerland
da: Schweiz

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: Share
da: Del

en: minutes
da: minutter

en: Link to content
da: Link til indhold

en: Map
da: Knyt

en: Image Gallery
da: Billedgalleri

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Grid
da: Gitter

en: Enable caching
da: Aktivér caching

en: Image title
da: Billedtitel

en: Images per page
da: Billeder pr. side

en: Buy now
da: Køb nu

en: Accepted payment methods
da: Accepterede betalingsmetoder

en: No link
da: Intet link

en: Tips
da: Gode råd

en: Locations
da: Lokationer

en: Email:
da: E-mail:

en: Show pager
da: Vis pager

en: Legend
da: Beskrivelse

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Our Location
da: Vores placering

en: Gallery Description
da: Galleri-beskrivelse

en: Airport
da: Lufthavn

en: Location information
da: Placeringsoplysninger
