Map (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: System
kk: Системасы
