Map (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Japan
kn: ಜಪಾನ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Australia
kn: ಆಸ್ಟ್ರೇಲಿಯಾ

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: France
kn: ಫ್ರಾನ್ಸ್

en: Italy
kn: ಇಟಲಿ

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: Switzerland
kn: ಸ್ವಿಟ್ಜರ್ಲ್ಯಾಂಡ್

en: United Kingdom
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಕಿಂಗ್ಡಮ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Tips
kn: ಸಲಹೆಗಳು

en: meters
kn: ಮೀಟರುಗಳು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Email:
kn: ಇಮೇಲ್:

en: Latitude:
kn: ಅಕ್ಷಾಂಶ:

en: Longitude:
kn: ರೇಖಾಂಶ:

en: Shopping
kn: ಶಾಪಿಂಗ್

en: Additional Information
kn: ಹೆಚ್ಚುವರಿ ಮಾಹಿತಿ

en: Transport
kn: ವರ್ಗಾವಣೆ
