Map (1.0.0-beta3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
