Map (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: System
mn: Систем

en: France
mn: Франц улс

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
