Map (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: System
ne: प्रणाली

en: Basic Information
ne: साधारण सूचना

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
