Map (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: View
oc: Veire

en: Layout
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: System
oc: Sistèma

en: Address
oc: Adreça

en: Japan
oc: Japon

en: Close
oc: Tampar

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Germany
oc: Alemanha

en: Australia
oc: Austràlia

en: Canada
oc: Canadà

en: France
oc: França

en: Italy
oc: Itàlia

en: Spain
oc: Espanha

en: Switzerland
oc: Soïssa

en: United Kingdom
oc: Reialme Unit

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: Share
oc: Partejar

en: minutes
oc: minutas

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Website
oc: Site web

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Grid
oc: Grasilha

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Map settings
oc: Paramètres de la mapa

en: Email:
oc: Corrièr electronic :
