Map (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: View
os: Фенд
