Map (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Header
ur: ہیڈر

en: System
ur: نظام
