Map (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: View
is: Skoða

en: Layout
is: Útlit

en: Email
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: System
is: Kerfi

en: Address
is: Heimilisfang

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Close
is: Loka

en: Germany
is: Þýskaland

en: Australia
is: Ástralía

en: Canada
is: Kanada

en: China
is: Kína

en: France
is: Frakkland

en: Italy
is: Ítalía

en: Spain
is: Spánn

en: Switzerland
is: Sviss

en: United Kingdom
is: Bretland

en: United States
is: Bandaríkin

en: Share
is: Deila

en: Website
is: Vefsíða

en: Loading...
is: Hleð...

en: Grid
is: Grind

en: Cost:
is: Kostnaður:

en: No link
is: Enginn tengill

en: Email:
is: Netfang:

en: Contact Information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Photo Gallery
is: Ljósmyndasafn

en: Phone:
is: Sími:

en: Payment Methods
is: Greiðslumátar
