Map (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: View
jv: Tampilan

en: Location
jv: Lokasi

en: Basic Information
jv: Informasi dasar

en: Japan
jv: Jepang

en: Germany
jv: Jerman

en: Canada
jv: Kanada

en: France
jv: Perancis

en: Italy
jv: Italia

en: Spain
jv: Spanyol

en: Switzerland
jv: Swiss

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat
