Map (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Japan
km: ជប៉ុន

en: Close
km: បិទ

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Australia
km: អូស្ត្រាលី

en: Canada
km: កាណាដា

en: China
km: ចិន

en: France
km: បារាំង

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: United States
km: សហរដ្ឋអាមេរិក

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Email:
km: អ៊ីមែល ៖
