Map (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: General settings
ms: Seting umum

en: View
ms: Pandangan

en: Email
ms: E-mel

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Location
ms: Lokasi

en: System
ms: Sistem

en: Basic Information
ms: Maklumat asas

en: Close
ms: Tutup

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Buy now
ms: Beli sekarang

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Email:
ms: E-mel:
