Map (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: System
my: စနစ်

en: Basic Information
my: အခြေခံသတင်းအချက်လက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Email:
my: အီးမေးလ် -

en: Previous image
my: လွန်ခဲ့သည့်ဓာတ်ပုံ

en: Next image
my: နောက်တစ်ပုံ
