Map (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: View
nn: Sjå på

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Close
nn: Lukk

en: minutes
nn: minutt

en: Airport
nn: Flyplass
