Map (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Address
te: చిరునామా

en: Japan
te: జపాన్

en: Close
te: మూసివేయి

en: Germany
te: జర్మనీ

en: Australia
te: ఆస్ట్రేలియా

en: Canada
te: కెనడా

en: China
te: చైనా

en: France
te: ఫ్రాన్స్

en: Italy
te: ఇటలీ

en: Spain
te: స్పెయిన్

en: Switzerland
te: స్విట్జర్లాండ్

en: United Kingdom
te: యునైటెడ్ కింగ్‌డమ్

en: United States
te: అమెరికా సంయుక్త రాష్ట్రాలు
