Map (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: List
ar: قائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: View
ar: عرض

en: Layout
ar: نَسق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Location
ar: الموقع

en: System
ar: النظام

en: Address
ar: العنوان

en: Japan
ar: اليابان

en: Close
ar: إغلاق

en: Latitude
ar: خط العرض

en: Longitude
ar: خط الطول

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Australia
ar: أستراليا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: France
ar: فرنسا

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Switzerland
ar: سويسرا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Share
ar: مشاركة

en: minutes
ar: دقائق

en: Link to content
ar: رابط المحتوى

en: Map
ar: خريطة

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Grid
ar: شبكة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Image title
ar: عنوان الصورة

en: Cash
ar: النقد

en: No link
ar: لا رابط

en: Tips
ar: نصائح

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية
