Map (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: System
az: Sistem

en: Japan
az: Yaponiya

en: Close
az: Bağlı

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: Italy
az: İtaliya

en: Spain
az: İspaniya

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Map
az: Xəritə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Grid
az: Cədvəl

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: No link
az: Link yoxdur

en: Tips
az: Məsləhətlər
