Map (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Main
ca: Principal

en: View
ca: Mostra

en: Layout
ca: Disposició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Gallery
ca: Galeria

en: System
ca: Sistema

en: Basic Information
ca: Informació Bàsica

en: Address
ca: Adreça

en: Japan
ca: Japó

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Close
ca: Tanca

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Germany
ca: Alemanya

en: Australia
ca: Austràlia

en: Canada
ca: Canadà

en: China
ca: Xina

en: France
ca: França

en: Italy
ca: Itàlia

en: Spain
ca: Espanya

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: United States
ca: Estats Units

en: Share
ca: Comparteix

en: minutes
ca: minuts

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: Map
ca: Mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Reset to Defaults
ca: Reactiva els valor per defecte

en: Website
ca: Lloc web

en: Image Gallery
ca: Galeria d'imatges

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Grid
ca: Graella

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Images per page
ca: Imatges per pàgina

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Tips
ca: Consells

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Legend
ca: Llegenda

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
