Map (1.0.0-rc2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: View
fil: Tingnan

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: System
fil: Sistema

en: Germany
fil: Alemanya

en: France
fil: Pransya

en: United Kingdom
fil: Nagkakaisang Kaharian

en: United States
fil: Estados Unidos
