Map (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: System
hy: Համակարգ

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Map
hy: Քարտեզ
