Map (1.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: View
lv: Skatīt

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Gallery
lv: Galerija

en: System
lv: Sistēma

en: Basic Information
lv: Pamata informācija

en: Address
lv: Adrese

en: Japan
lv: Japāna

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Close
lv: Aizvērt

en: Germany
lv: Vācija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: France
lv: Francija

en: Italy
lv: Itālija

en: Spain
lv: Spānija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: minutes
lv: minūtes

en: Map
lv: Karte

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Grid
lv: Režģis

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Cost:
lv: Cena:

en: No link
lv: Nav saites

en: Tips
lv: Padomi

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Legend
lv: Leģenda

en: Alt text
lv: ALT teksts
