Map (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: System
ps: سيستم

en: Japan
ps: جاپان

en: Close
ps: تړل

en: Australia
ps: استرالیا

en: Canada
ps: کاناډا

en: France
ps: فرانسه

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Switzerland
ps: سويس

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Map
ps: نقشه

en: Grid
ps: ځاليز
