Map (1.0.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Location
ta: இடம்

en: System
ta: அமைப்பு
