Map (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: System
th: ระบบ

en: Basic Information
th: ข้อมูลพื้นฐาน

en: Address
th: ที่อยู่

en: Close
th: ปิด

en: Link to content
th: ลิงค์ไปยังเนื้อหา

en: Map
th: แผนที่

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Additional Information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
