Map (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: System
ug: سېستىما

en: Address
ug: ئادرېس

en: Japan
ug: ياپون

en: Close
ug: يېپىش

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Website
ug: تور بەت
