Map (1.0.0-rc3) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Description field
he: שדה תאור

en: View
he: צפיה

en: Layout
he: פריסה

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Gallery
he: גלריה

en: System
he: מערכת

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Address
he: כתובת

en: Japan
he: יפן

en: Close
he: סגירה

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Germany
he: גרמניה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: France
he: צרפת

en: Italy
he: איטליה

en: Spain
he: ספרד

en: Switzerland
he: שווייץ

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Share
he: שיתוף

en: Map
he: מפה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Image Gallery
he: גלרית תמונות

en: Loading...
he: טוען...

en: Grid
he: רשת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Images per page
he: תמונות בעמוד

en: SMS
he: מסרון

en: Cost:
he: עלות:

en: No link
he: אין קישור

en: Tips
he: טיפים

en: Legend
he: מקרא

en: Alt text
he: טקסט חלופי
