Map (1.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Description field
hr: Polje opisa

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: System
hr: Sustav

en: Basic Information
hr: Osnovne informacije

en: Address
hr: Adresa

en: Germany
hr: Njemačka

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: France
hr: Francuska

en: Italy
hr: Italija

en: Spain
hr: Španjolska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Grid
hr: Mreža

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Email:
hr: E-pošta:
