Map (1.0.0-rc3) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: General settings
ro: Setări generale

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: View
ro: Afișează

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Layout
ro: Prezentare

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Location
ro: Locația

en: System
ro: Sistem

en: Basic Information
ro: Informaţii de bază

en: Address
ro: Adresă

en: Japan
ro: Japonia

en: Close
ro: Închideți

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Germany
ro: Germania

en: France
ro: Franța

en: Italy
ro: Italia

en: Spain
ro: Spania

en: Switzerland
ro: Elveția

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Link to content
ro: Legătură către conţinut

en: Map
ro: Hartă

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Image Gallery
ro: Galerie de Imagini

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Grid
ro: Grilă

en: No link
ro: Niciun link

en: Tips
ro: Sfaturi
