Map (1.0.0-rc3) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Layout
sl: Postavitev

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: System
sl: Sistem

en: Japan
sl: Japonska

en: Close
sl: Zapri

en: Germany
sl: Nemčija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: France
sl: Francija

en: Italy
sl: Italija

en: Spain
sl: Španija

en: Switzerland
sl: Švica

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Email:
sl: E-naslov:
