Map (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: View
sv: Visa

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Email
sv: E-post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Location
sv: Plats

en: Gallery
sv: Galleri

en: Basic Information
sv: Grundläggande information

en: Address
sv: Adress

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Close
sv: Stäng

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Germany
sv: Tyskland

en: Australia
sv: Australien

en: Canada
sv: Kanada

en: China
sv: Kina

en: France
sv: Frankrike

en: Italy
sv: Italien

en: Spain
sv: Spanien

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: United Kingdom
sv: Storbritannien

en: United States
sv: Förenta Staterna

en: minutes
sv: minuter

en: Link to content
sv: Länk till innehåll

en: Map
sv: Karta

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Website
sv: Webbplats

en: Image Gallery
sv: Bildgalleri

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Grid
sv: Rutnät

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Images per page
sv: Bilder per sida

en: Cost:
sv: Kostnad:

en: No link
sv: Ingen länk

en: meters
sv: meter

en: Map settings
sv: Kartinställningar

en: Locations
sv: Platser

en: Email:
sv: E-post:

en: Image thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Show legend
sv: Visa bildtext

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Additional Information
sv: Ytterligare information

en: Routing
sv: Rutt
