Map (1.0.0-rc4) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: System
ast: Sistema

en: Japan
ast: Xapón

en: Close
ast: Zarrar

en: Germany
ast: Alemaña

en: Canada
ast: Canadá

en: France
ast: Francia

en: Italy
ast: Italia

en: Spain
ast: España

en: Switzerland
ast: Suiza

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
