Map (1.0.0-rc4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: View
bs: Pregled

en: Location
bs: Lokacija

en: System
bs: Sistem

en: Address
bs: Adresa

en: No link
bs: bez linka

en: Alt text
bs: Alt tekst
