Map (1.0.0-rc4) - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: View
el: Προβολή

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: System
el: Σύστημα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Germany
el: Γερμανία

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: France
el: Γαλλία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Spain
el: Ισπανία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: minutes
el: λεπτά

en: Map
el: Χάρτης

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Image Gallery
el: Γκαλερί Εικόνων

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Images per page
el: Εικόνες ανά σελίδα

en: Cash
el: Μετρητά

en: Contact name
el: Όνομα επαφής

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Gallery Description
el: Περιγραφή της Γκαλερί

en: My Location
el: Η Τοποθεσία μου
