Map (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Description field
gl: Campo descripción

en: View
gl: Ver

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Gallery
gl: Galería

en: System
gl: Sistema

en: Address
gl: Enderezo

en: Japan
gl: Xapón

en: Close
gl: Pechar

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Germany
gl: Alemaña

en: Canada
gl: Canadá

en: France
gl: Francia

en: Italy
gl: Italia

en: Spain
gl: España

en: Switzerland
gl: Suíza

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Map
gl: Mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Image Gallery
gl: Galería de imaxes

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Grid
gl: Grella

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Images per page
gl: Imaxes por páxina

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Tips
gl: Consellos

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Alt text
gl: Texto alternativo
