Map (1.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: System
ka: სისტემა

en: Japan
ka: იაპონია

en: Germany
ka: გერმანია

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Italy
ka: იტალია

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Link to content
ka: კონტენტის ბმული

en: Loading...
ka: იტვირთება...
