Map (1.0.0-rc4) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: System
ku: سیسته‌م

en: Japan
ku: یابان

en: Germany
ku: ئەلمانیا

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: Canada
ku: کانادا

en: China
ku: چین

en: France
ku: فەرەنسا

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: United Kingdom
ku: شانشینی یەکگرتوو

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان

en: Email:
ku: ئیمێل:
