Map (1.0.0-rc4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Main
mr: मुख्य

en: View
mr: बघा

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: Basic Information
mr: प्राथमिक(Basic) माहिती

en: Address
mr: पत्ता

en: Japan
mr: जपान

en: Close
mr: बंद

en: Website
mr: संकेतस्थळ
