Map (1.0.0-rc4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: View
se: Čájet

en: Close
se: Gidde

en: Share
se: Juogat
