Map (1.0.0-rc4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Footer
sr: Подножје
