Map (1.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Main
be: Галоўнае

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: System
be: Сістэма

en: Japan
be: Японія

en: Germany
be: Германія

en: Australia
be: Аўстралія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: France
be: Францыя

en: Italy
be: Італія

en: Spain
be: Іспанія

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Map
be: Мапа

en: Grid
be: Сетка

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Email:
be: E-mail:
