Map (1.0.0-rc5) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: General settings
bg: Общи настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: System
bg: Система

en: Address
bg: Адрес

en: minutes
bg: минути

en: Image thumbnails
bg: Икона
