Map (1.0.0-rc5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
