Map (1.0.0-rc5) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: View
eu: Bista

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: System
eu: Sistema

en: Basic Information
eu: Informazio basikoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Japan
eu: Japonia

en: Close
eu: Itxi

en: Germany
eu: Alemania

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: France
eu: Frantzia

en: Italy
eu: Italia

en: Spain
eu: Espainia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Map
eu: Mapa

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Grid
eu: Sareta

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Email:
eu: Eposta:
