Map (1.0.0-rc5) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Japan
gu: જાપાન

en: Close
gu: બંધ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Map
gu: નકશો

en: No link
gu: કડી નથી
