Map (1.0.0-rc5) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Main
pl: Główne

en: View
pl: Widok

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Layout
pl: Układ

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Basic Information
pl: Podstawowe informacje

en: Address
pl: Adres

en: Japan
pl: Japonia

en: Close
pl: Zamknij

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Germany
pl: Niemcy

en: Canada
pl: Kanada

en: China
pl: Chiny

en: France
pl: Francja

en: Italy
pl: Włochy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Share
pl: Udostępnij

en: minutes
pl: minuty

en: Link to content
pl: Link do zawartości

en: Map
pl: Mapa

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Website
pl: Strona WWW

en: Image Gallery
pl: Galeria zdjęć

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Grid
pl: Siatka

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Images per page
pl: Zdjęć na stronę

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Cash
pl: Gotówka

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Cost:
pl: Koszt:

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: meters
pl: metry

en: Map settings
pl: Ustawienia mapy

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Latitude:
pl: Szerokość:

en: Longitude:
pl: Długość:

en: Legend
pl: Legenda

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktu

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia

en: Our Location
pl: Nasza lokalizacja

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: Airport
pl: Lotnisko

en: Train
pl: Pociąg

en: Address:
pl: Adres:

en: Driving
pl: Samochód

en: Walking
pl: Pieszo

en: Location information
pl: Informacje o lokalizacji

en: My Location
pl: Moja lokalizacja

en: Payment Methods
pl: Sposoby płatności
