Map (1.0.0-rc5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය
